Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Як швидко розлучитися в Україні

Сам факт розлучення колись близьких один одному людей вже є великим психологічним навантаженням для обох подружжя. Багато людей, безумовно, вважали за краще б уникнути додаткових незручностей, пов'язаних з трудомістким процесом розлучення і частими відвідинами залу суду. Вони обгрунтовано задаються питанням: як швидко розлучитися і чи можна уникнути тривалих судових розглядів?

Процедура прискореного розлучення актуальна для будь-якої подружньої пари, яка вирішила розірвати сімейні вузи. Якщо ви не знаєте як швидко оформити розлучення, то для початку потрібно звернутися до органів РАГСу, відповідно до Сімейного кодексу України, або в районний суд. Терміни процесу розлучення в судовому порядку залежать від різних факторів:

Тому в наступній статті ми пояснимо, як швидко розлучитися в Україні, які документи необхідно надати, як оформити розлучення через суд в прискореному порядку. І взагалі, чи тотожні такі поняття, як «суд» і «швидкий».

быстрый развод

Як швидко розлучитися через органи ЗАГС?

Швидке розірвання шлюбного союзу через управління реєстрації актів цивільного стану можливо тоді, коли чоловік і дружина досягли згоди про припинення відносин, а також не мають спільних дітей у віці до 18 років. Дата розлучення реєструється виконавцем після закінчення одного місяця з дня подачі подружжям заяви. Посадова особа призначає день, коли слід отримати в РАГСі свідоцтво про розлучення.

Місячний термін надається, щоб пара могла ще раз все обміркувати і прийняти остаточне рішення. На підставі Правил реєстрації актів цивільного стану, якщо хто-небудь з подружжя протягом даного періоду відкликає заяву, то воно автоматично анулюється.

Як швидко оформити розлучення в суді?

Швидкого розірвання шлюбу через судову інстанцію можна домогтися трьома способами:

Мета швидкого розірвання шлюбу може бути досягнута шляхом складання клопотання про розлучення, обмежуючи його зміст до ступеня, якої вимагає закон. Тому, якщо ви хочете швидко розлучитися, не чекайте, поки суд за вас розділить спільне майно або винесе рішення про утримання спільних дітей.

Як швидко розлучитися в Україні через суд?

Щоб подружжю, які мають неповнолітніх дітей, швидше оформити розлучення, потрібно подати в судову інстанцію спільну позовну заяву, до якої додати укладену в письмовій формі і засвідчена нотаріусом угоду, яка визначає:

При складанні угоди батьки повинні керуватися головним принципом сімейного права, який полягає у тому, що неповнолітні брати та сестри виховуються разом.

Як швидко розлучитися з спільної згоди

Якщо подружжя у всіх важливих питаннях дійшли спільної згоди, суд виносить рішення про розірвання шлюбу на першому слуханні, але за умови, що після розлучення не будуть порушені особисті, а також майнові права колишнього подружжя і їхніх дітей. Термін розлучення, при укладенні мирної угоди, становить на практиці один місяць. Після набрання рішенням законної сили, шлюб вважається розірваним згідно Цивільного процесуального кодексу.

Компетентний сімейний адвокат допоможе подружній парі грамотно оформити всі необхідні документи і роз'яснить, як швидко розлучитися в Україні, звернувшись з позовом до суду. Він оцінить всі нюанси справи, щоб шлюборозлучний процес пройшов з найменшими матеріальними і психологічними втратами.