Блог. Сторінка 1

Спільне Майно При Одруженні
Поділ спільного майна при розлученні у 2023

Поділ спільного майна при розлученні – це ще одне питання, яке сімейній парі доводиться вирішувати в процесі розлучення. Більшість саме так і думає, якщо вирішили розлучатись, то треба узгодити порядок утримання і проживання дітей, треба поділити все майно, обов’язково це все робити через суд.

Читати далі
Розлучення За Кордоном 5
Розлучення для українців, які перебувають за кордоном

До нас часто звертаються українці, які перебувають за кордоном і запитують: Як подати на розлучення за кордоном? Напевно без нашої участі ніяк не можна? Нам потрібно йти до нотаріуса щоб підписати заяви? Нам напевно потрібно у консульство, але там такі черги… У нас діти, їхня участь у суді потрібна? А як онлайн подати на розлучення за кордоном? Спробуємо максимально коротко та зрозуміло надати вам інформацію про можливості розлучення українців, які перебувають за кордоном.

Читати далі
Doc
Як оформити розлучення: закони, строки, правила

Перш ніж приступити до процедури розлучення, ви маєте вирішити, чи хочете ви розлучитися за згодою обох сторін

Читати далі
1
Розлучення в Україні з Неповнолітніми Дітьми: Правові Аспекти

Перш за все, варто зазначити, що розлучення, коли є неповнолітні діти, підлягає обов'язковому судовому розгляду. У разі, коли в сім'ї немає неповнолітніх дітей і подружжя згодне на розлучення, ви можете отримати розлучення через органи РАЦСу.

Читати далі
Screenshot 5
Заява на розлучення і аліменти

У цій статті, я, як професійний адвокат, надам вам необхідну інформацію та поради, щодо подання заяви на розлучення та стягнення аліментів. Ми розглянемо процедуру подачі заяви, важливі моменти та дамо зразки заяви на розлучення та аліменти.

Читати далі
1
Позовна заява на розлучення

Як правильно заповнити та подати позовну заяву на розлучення в Україні у 2023 році. Ньюанси заповнення позовної заяви на розірвання шлюбу. Як написати позовну заяву так, що не ходити на засідання суду та розлучитись онлайн без присутності.

Читати далі
Розлучення онлайн в Україні в 2023 році
Розірвання шлюбу онлайн в Україні у 2023 році

Розірвання шлюбу є важливим і складним життєвим рішенням, яке може вимагати розгляду у суді або через адміністративні органи. Однак, з поширенням інтернет-технологій у нашому суспільстві з'явилася можливість здійснювати розлучення онлайн. У цьому розділі ми розглянемо загальні питання, пов'язані з розірванням шлюбу онлайн в Україні у 2023 році.

Читати далі
Розлучення В Україні 2023
Як подати позов на розлучення в Україні у 2023 році?

Розлучення є складним і важливим етапом у житті багатьох подружжів. Якщо ви знаходитесь у ситуації, коли ваш шлюб досяг непереборної кризи і ви бажаєте подати позов на розлучення, важливо знати процедуру та вимоги, які існують в Україні у 2023 році. У цій статті ми розглянемо основні кроки, які потрібно вжити для подання позову на розлучення.

Читати далі
Pexels Photo 4098230
Самий швидкий і зручний спосіб розлучення в Україні

Ви шукаєте швидкий і зручний спосіб розлучення? Сервіс "Розірвання шлюбу онлайн" - ваш надійний партнер у цьому складному процесі. Ми забезпечуємо повний пакет документів для розлучення в Україні, щоб зробити процес якнайбільш простим і ефективним для вас.

Читати далі
Portrait 119851 960 720
Заява на розлучення через суд в Україні: вказівки та необхідні документи

Розлучення є серйозним кроком у житті, і якщо ви вирішили розлучитися через суд в Україні, важливо знати процедуру подання заяви та необхідні документи, щоб уникнути зайвих перешкод і забезпечити юридичну чинність вашого розлучення. Давайте розглянемо основні кроки та інформацію, яку слід включити до заяви.

Читати далі