Подати на розлучення в Канаді для українців немає проблем. Не має значення, хто з подружжя виявив ініціативу і зголосився закінчити спільне життя – рішення буде розглянуте згідно з сімейним кодексом України.
Є кілька варіантів розвитку подій для громадян, які перебувають за кордоном:
- Приїхати до України та вирішити поточні питання через звернення до суду. Цей спосіб має на увазі незгоду однієї зі сторін з прийнятим рішенням завершити відносини, наявність неповнолітніх дітей у шлюбі або питання щодо поділу спільно нажитого майна;
- За тим же принципом звернутися до РАГСу, в якому було підписано шлюбний договір і подати прохання про розірвання шлюбу за згодою.
Якщо ситуація не дозволяє перетнути кордон, можна вдатися до послуги розірвання шлюбу в Канаді онлайн, звернувшись дистанційно до сімейного юриста.
Як подати на розлучення в Канаді за кордоном в онлайн-режимі
Процес розлучення для українців, які проживають або тимчасово перебувають в Канаді, проходить відповідно до чинного законодавства України. Ви можете подати на розлучення в Канаді без присутності особисто, скориставшись послугою дистанційного розірвання шлюбу через уповноваженого юриста. Розлучення також можливе, якщо одна із сторін не погоджується з рішенням розірвати шлюб. Онлайн процедура також уможливлює:
- Подати на розлучення в Канаді без чоловіка;
- Подати на розлучення в Канаді без дружини.
Таким чином, розірвання шлюбу не вимагає вашої особистої присутності: всі питання щодо процедури вирішує адвокат або сімейний юрист, він же веде документацію та займається вашими питаннями в Україні. Після завершення всіх етапів розлучення вам будуть надіслані документи, на яких стоятиме штамп Апостиль, що підтверджує достовірність та справжність паперів.
Чи можна подати на розлучення в Канаді онлайн без згоди чоловіка чи дружини?
Так, можна, це цілком і повністю ваше право як повноправного члена суспільства. Не має значення, в якій країні ви одружилися: право розірвати шлюб завжди за вами. Якщо чоловік чи дружина не мають наміру підписувати папери та погоджуватися на розлучення за обопільною згодою – процедура розлучення відбувається в судовому порядку. Перед тим, як звернутися до суду, необхідно зібрати пакет документів:
- Паспорти подружжя, які виявили бажання розірвати відносини.
- Заява, в якій зазначаються персональні дані пари, місце їх проживання (реєстрація шлюбу, спільне проживання протягом шлюбу).
- Свідоцтво про народження дітей, якщо подружжя має спільні спадкоємці віком до 18 років.
- За наявності – шлюбний договір.
У судових інстанціях також відбуваються процеси розірвання шлюбу, пов'язані з майновими суперечками, питаннями виплати аліментів та вирішення подальшого місця проживання спільної неповнолітньої дитини. Ви можете подати на розлучення в Канаді онлайн через суд: судовий адвокат стане вашим представником, допоможе оформити всю необхідну документацію, консультуватиме протягом усього процесу розлучення, а також робитимуть все можливе, щоб вердикт судді був позитивним за вашим позовом.
Розірвання шлюбу в Канаді онлайн: особливості процесу розлучення в судовому порядку
Розірвання шлюбного договору через суд відбувається у тому випадку, якщо:
- Один із партнерів не погоджується з рішенням про розлучення;
- У вас є спільна дитина, якій ще не виповнилося 18 років;
- Є спільно нажите майно і ви не здатні домовитись про його рівноправний розділ.
Якщо ви подаєте на розлучення в Канаді онлайн, ви маєте право на виклад своїх вимог, претензій та доказів письмово, при цьому не присутні в залі засідань: ваші інтереси відстоюватимуть офіційні представники в Україні в особі сімейних адвокатів.
Серед судових документів, крім особистих даних кожного з партнерів, має бути заява на розірвання шлюбу, підписана позивачем та сімейним адвокатом. У папері має бути прописано:
- Повна назва судової інстанції;
- Номер паспорта, серія та ідентифікаційний код кожного чоловіка;
- Місце прописки або місце проживання з індексом;
- Мобільні номери телефонів, а також адреси електронної пошти.
Також в обов'язковому порядку має бути присутня квитанція, що підтверджує оплату державного мита. Згідно із законодавчими актами України, судовий процес у справі про розірвання шлюбу триває від двох до трьох місяців. За цей час вирішуються майнові питання, питання виховання неповнолітньої дитини, питання виплати аліментів та інші нюанси, які можуть виникнути в ході судового розгляду.
Як грамотно розлучитися в Канаді онлайн: важливість кваліфікованого адвоката
Наявність грамотного фахівця на території України допоможе вирішити безліч питань, а головне – зробити це якісно та у потрібні терміни. Юрист допоможе підготувати документацію до органів РАГСу, якщо ви розлучаєтеся за взаємною згодою або правильно оформити відповідні папери, які передаються на розгляд до суду у разі виникнення розбіжностей між партнерами.
Адвокат-юрист супроводжуватиме вас під час всього процесу розлучення, допомагатиме, консультуватиметься у спірних питаннях і знаходитиме найкращі варіанти вирішення, якщо відкриються нові обставини або виникнуть непередбачені проблеми. Також сімейний адвокат допоможе з оформленням документації таким чином, щоб вони були дійсними як в Україні, так і Канаді.
По завершенню процесу розлучення, ви отримуєте готові документи на ваше поштове відділення у двох примірниках – українською та англійською чи французькою мовою. На всіх паперах буде друк Апостиль, що свідчить про достовірність та актуальність інформації. Співпрацюючи з кваліфікованим спеціалістом, ви можете бути впевнені, що процес розлучення пройде швидко та успішно для вас.