Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Як розлучитися без згоди чоловіка

Безліч жінок в нашій країні, на жаль, все частіше задаються питанням як правильно розлучитися без згоди чоловіка. Практика показує, що велика кількість справ про розлучення стосується ситуацій, в яких розрив союзу необхідний, а відмова дати згоду на розлучення спрямована тільки на те, щоб залякати і придушити другого з подружжя. Заперечення з боку чоловіка з приводу розлучення зовсім не перешкоджають прийняттю рішення про розірвання шлюбу. Це означає, що до того, як шлюб буде розірвано судом, необхідно довести, з якої причини були розірвані відносини, і що немає жодних юридичних перешкод для розірвання шлюбу. Якщо ви хочете знати, як розлучитися з чоловіком без його згоди, то ця стаття вам допоможе зробити правильні кроки для початку розлучення з чоловіком.

Як розлучитися без згоди чоловіка?

Перший крок - це прийняти рішення про розлучення. Далі потрібно подати позовну заяву про розірвання шлюбу до районного суду за місцем проживання подружжя, якщо хоча б один з них все ще там проживає. У разі неможливості прийому заяви в зазначеному порядку - за місцем проживання чоловіка-відповідача.

Перш за все потрібно пам'ятати, що для того, щоб взагалі було дозволене розлучення, повинен бути повний розпад подружнього життя. Перед тим, як розлучитися з чоловіком без його згоди, ви повинні довести, що не бачите можливості повернутися до свого чоловіка і що у вас більше немає близьких відносин один з одним.

Після збору і надання неспростовних доказів (включаючи ваші свідчення, свідчення свідків, документи, що підтверджують, що ви вже довгий час живете окремо і т. д.), які мають на меті встановлення фактичного стану шлюбного союзу, розлучення буде оформлено, незважаючи на заперечення другої половини.

развод с мужем

Чи можна розлучитися без згоди чоловіка?

Сімейний кодекс України дозволяє в окремих випадках не зважати на думку чоловіка, який незадоволений розривом. Чи можна розлучитися без згоди чоловіка? Так, але потрібно знати, як це правильно оформити.

Як можна розлучитися без згоди чоловіка, якщо в шлюбі є діти

Жінок, які мають в шлюбі дітей, найбільше хвилює як розлучитися без згоди чоловіка в цьому випадку. Якщо суд встановить, що благополуччя неповнолітніх дітей постраждає в результаті розірвання шлюбу, він може відмовити в рішенні про анулювання шлюбного союзу. Але, якщо в шлюбі має місце серйозний конфлікт, суд вправі вирішити, що розлучення конфліктуючого подружжя позитивно позначиться на дітях, забезпечуючи їм виховання в спокійних умовах, в яких вони потребують.