Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Як розлучитися без суду

Подружжю не завжди вдається зберегти шлюб. Найчастіше відносини доходять до стадії, коли спільне проживання та підтримка подружніх відносин є неможлива. Процедура розірвання шлюбу не відноситься до найприємніших, особливо, якщо доводиться проходити її в суді. Щоб позбутися таких ускладнень, варто подумати, як розлучитися без суду в рамках українського законодавства.

Чи можна розлучитися без суду в Україні

Сімейним кодексом дозволяється розірвання шлюбу шляхом подачі заяви з додаванням документів. Для цього можна звернутися:

Питання, як правильно розлучитися без суду, неможливе, якщо:

Не допускается решение проблемы, как развестись без суда, и расторгнуть брак в принципе, если:

Такий заборонний захід вживається державою щоб захистити інститути материнства і дитинства, та не поставити під загрозу інтереси дитини і матері.

Подолання цієї категоричної заборони можливо тільки в тому випадку, якщо доведено, що чоловік не є батьком дитини або інша особа зізналася в батьківстві. Тоді розлучитися без суду (за відсутності інших неповнолітніх дітей у подружньої пари) стає можливо.

Як можна розлучитися без суду

Якщо ви з'ясували, що маєте в своєму розпорядженні легальні підстави розірвати шлюб через РАГС, то пора переходити до наступного кроку у вирішенні завдання, як розлучитися без суду в Україні. При відсутності спільних неповнолітніх дітей складною перешкодою може виявитися небажання другої половини розривати існуючі відносини. Щоб подолати його, варто заручитися кваліфікованої юридичної підтримкою. Допомога в підготовці документів для розлучення, у відстоюванні ваших законів інтересів нададуть фахівці. Для цього достатньо звернутися за допомогою через сайтhttps://razvod-online.com.ua/.

Перелік документів, які потрібно надати в РАГС подружжю, які мають намір розірвати відносини, невеликий. Він складається з:

При проходженні процедури доведеться нести також незначні витрати, пов'язані з оплатою послуг інформаційно-технічного характеру, які надані РАГС. Через місяць, який РАГС надав заявникам на роздуми чи варто поспішно розривати шлюб, подружжя має прийти за документом, який підтверджує, що шлюб розірвали. Не прийшли, значить, відмовилися розлучатися.

Якщо розлучення не зачіпає інтереси дітей яким ще немає 18 років, то подружжя може розлучитися без суду. Спірні моменти можна врегулювати, користуючись кваліфікованою юридичною допомогою. Тоді жоден з подружжя не буде вправі вважати себе обдуреним, не отримавши належну частку спільно нажитого в шлюбі майна. Юристи правильно складуть угоду, воно буде завірена нотаріусом.