Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Як оформити розлучення

Коли подружні стосунки не складаються, рано чи пізно доводиться з'ясовувати, як оформити розлучення в Україні. Процедура не найшвидша, законодавець виставляє умови, щоб чоловік і жінка протягом деякого часу могли обговорити стан справ додатково, зберегти сім'ю. Найчастіше подружжя (або один з них) виявляють явну зацікавленість в тому, щоб завершити процес розлучення швидше.

Як оформити розлучення через РАЦС

При відсутності спільних дітей подружжя спільно подають заяву в РАЦС за місцем реєстрації (прописки). Така норма встановлена ст.106 Сімейного кодексу України (СКУ).. Якщо ініціатива одного з бездітних чоловіка чи жінки не підтримується іншим з подружжя, тобто хтось із них не бажає розлучатися, то заяву адресується суду - на підставі ч. 1 ст. 110 СКУ. Винятки, що дозволяють розлучитися в РАЦСі за заявою одного з подружжя, передбачені в ч. 1 ст. 107 СКУ - недієздатність чоловіка або визнання його відсутнім безвісно. Заява заповнюється в самому органі РАЦС, пред'являються передбачені законом документи. Потрібно надати:

Як оформити розлучення через суд

При наявності спільних дітей, які не є повнолітніми, і відмову одного з подружжя розірвати шлюб, нічого іншого не залишається, як оформити розлучення в суді. До заяви на оформлення розлучення знадобиться, крім уже названих документів, додати свідоцтва про народження дітей (якщо розлучається пара з дітьми). Також можна надати засвідчений нотаріусом договір, в якому детально розглянуто, з ким будуть проживати діти, як вони будуть забезпечуватися, яким чином родичі зможуть брати участь в їх вихованні і т. і. До складання такої угоди варто залучити досвідченого юриста. Його підтримка може знадобитися в ході судового процесу, який нерідко виявляється затяжним і складним для всіх учасників.

Як оформити розлучення в Україні онлайн

Цифровізація проникає в суспільне життя, тому чимало людей, які виявили бажання розірвати шлюб, мають знати, як оформити розлучення в Україні онлайн чи дистанційно. Зробити це можна за допомогою сервісу https://razvod-online.com.ua.

Хочете оформити розлучення швидко і без ускладнень? Звертайтесь до нашого сервісу Розірвання шлюбу онлайн та юристи нададуть необхідну допомогу.