Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Розлучення під час вагітності в Україні

Останнім часом у практиці юристів стали часто зустрічатися справи щодо розлучення під час вагітності. Ще недавно розірвання шлюбу з вагітною жінкою було заборонено, тому що в цей період майбутня мама є найбільш вразливою психологічно, тому подавати позов можна було лише через рік після народження дитини. Сьогодні розірвати шлюб під час вагітності можливо, проте процедура відрізняється деякими складнощами.

Розлучення при вагітності в Україні: способи розірвання шлюбу

Офіційно розірвати сімейні вузи можна двома способами:

Отримати дозвіл на розлучення під час вагітності в Україні можна як за ініціативою чоловіка, так і за рішенням дружини, однак кожен із варіантів відрізняється процесуальними особливостями. Чоловік може розірвати шлюб із жінкою у таких випадках:

Якщо жінка виступає проти розірвання шлюбу під час вагітності, позов чоловіка буде відхилено.

Розлучення під час вагітності в Україні за ініціативою дружини

В даному випадку процес розірвання шлюбу здійснюється набагато швидше і простіше, тому що в законодавстві України немає обмежень, якщо розлучення ініційоване дружиною. До причин рішення розірвати сімейний зв'язок з боку вагітної жінки відносяться:

Деякі пари приховують факт вагітності, вважаючи, що така процедура розірвання шлюбу проходитиме швидше і простіше. При цьому подружжя не бере до уваги, що суд може призупинити процес розлучення і повернути позов.

Розлучення під час вагітності в Україні за допомогою юриста

Щоб розлучення під час вагітності в Україні не супроводжувалося складнощами та додатковим стресом, варто звернутися до сімейного адвоката. Юрист ретельно проаналізує ситуацію, допоможе правильно оформити розлучення під час вагітності в Україні та супроводжуватиме клієнта протягом усього процесу. Для початку процедури розірвання шлюбу потрібно зібрати всі необхідні документи, написати заяву на розлучення та внести плату за державне мито.