Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Як розлучитися на відстані

Коли подружжя або один з них приходять до вирішення розірвати шлюб, то з'ясовується, що проходження процедури потребує певного часу. Піти на такі втрати часу не завжди представляється можливим, часто виникають перешкоди, які не так-то просто подолати. У таких випадках варто здійснити розлучення на відстані, адже законодавство України допускає такий спосіб розірвати шлюб.

Розлучення на відстані: які документи потрібно підготувати

Якщо ви вже задумалися над тим, як розлучитися на відстані щоб не витрачати свого часу на появу в органі РАЦС (РАГС) або в суді, то почати слід з підготовки пакету обов'язкової документації. Наповнення пакету дещо відрізняється в залежності від того, де буде розриватися шлюб і яким державним органом. Також важливо наявність / відсутність у подружжя спільних дітей, що не досягли повноліття. Подружня пара, у якої є діти, спільно прийнявши рішення про розлучення, може спільно подати заяву до суду. Однак і в такій ситуації можна знайти вихід, як розлучитися на відстані.

Юристу або компанії, що надає відповідні онлайн-послуги, знадобиться надання:

Як розлучитися на відстані і чому краще вибрати такий спосіб розірвати шлюб

Хоч би якими були причини, за якими шлюб вирішено розірвати на відстані, такий спосіб зручний і не потребує значних фінансових витрат. Кваліфікований юридичний супровід коштує недорого, вам не доведеться витрачати часу і сил на:

Юридична компанія, що надає онлайн послуги, бере на себе всі клопоти, допомагаючи швидко і безболісно провести розлучення на відстані. Фахівці чітко уявляють, за якими сценаріями можуть розвиватися події після подачі заяви. Вони підготовлені до кожного з них, знають, коли і які зусилля слід зробити, як належить діяти, щоб оперативно розірвати шлюб на відстані.