Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Як розірвати шлюбний контракт

В Україні подружжя ухвалює рішення регулювати матеріальні відносини в сім'ї за допомогою спеціального договору вкрай рідко. Приблизно у трьох випадках на 1000 зареєстрованих шлюбів. Однак для деяких подружніх пар розірвання шлюбного договору стає злободенним. Для захисту своїх інтересів, прав дітей доводиться звертатися за допомогою фахівців у галузях цивільного та сімейного права.

Яким чином можна змінити або розірвати шлюбний договір

Все змінюється і ставлення подружжя до зобов'язань, зафіксованим свого часу, також може змінитись. Якщо залишаються спірні питання, то щодо них можна домовитися та досягти компромісу. Також можлива ситуація, коли подружжя спільно приходить до думки, що більше немає необхідності існування раніше укладеного договору. Подружжя може:

Що стосується дати припинення дії колишніх зобов'язань, то нею за взаємною згодою вважатиметься день, коли:

За наявності яких підстав можливе розірвання шлюбного контракту

Погодження щодо того, щоб змінити умови угоди або припинити її дію, подружжю вдається досягти не завжди. Тоді стороні, яка вважає, що її інтереси порушуються, доводиться відстоювати їх через суд, вимагаючи розірвати шлюбний договір.

Для того, щоб звернутися з позовом, потрібно пред'явити підстави, довести, що:

Суд прийме до розгляду позов про розірвання шлюбного договору, якщо інтереси позивача, дітей, непрацездатних членів сім'ї явно обмежуються.

Як розірвати шлюбний договір

Якщо мирним шляхом не можна внести зміни до угоди, то для захисту інтересів постраждалої сторони та інших членів сім'ї доводиться звертатися до суду. Розумно залучити спеціаліста, щоб грамотно скласти заяву, зібрати доказову базу, відстоювати свої інтереси під час розгляду справи. З позовом про розірвання шлюбного договору слід звернутися до суду за місцем реєстрації, проживання відповідача.