Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Зразок заяви на розлучення через суд за спільним рішенням подружжя

Сімейна пара, яке має спільних малолітніх чи неповнолітніх дітей може розлучитися лише через суд.

ПУ випадку, коли, і чоловік, і дружина розуміють, що їх сімейні стосунки себе вичерпали але ніхто з подружжя не хоче бути ініціатором припинення шлюбу, можливий варіант розлучення через суд за спільним рішенням. Таке рішення дозволить захистити сторони від майбутніх непорозумінь, які можуть виникнути після припинення шлюбу.

Однак разом зі спільною заявою до суду слід подати інші документи, а саме:

Обидва договори можна об’єднати в один, прописавши всі необхідні пункти – законодавство це не забороняє. Договір обов’язково має бути нотаріально засвідчений.

Порядок розгляду справи про розлучення за спільним рішенням подружжя

Судова справа, у випадку, коли подружня пара подає спільну заяву про розлучення разом з угодою про виховання та утримання дитини, розглядається в порядку окремого провадження.

Розглядаючи справу суд перевіряє зміст договору, та, якщо його умови не порушують прав дитини – виносить рішення про розлучення. Таке рішення виноситься судом не раніше, чим через 30 днів після подання заяви.

Справи окремого провадження, згідно з законодавством, розглядаються за участю заявника та усіх зацікавлених осіб. Суд зобов’язаний пояснити учасникам процесу їх права та обов’язки. Для захисту інтересів дитини суд має право залучити до процесу орган опіки та піклування, в якості зацікавленої особи.

Договір про утримання та виховання дитини – зміст та умови

Договір про здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини, який подається разом з заявою про розлучення, має бути складений відповідно до вимог Сімейного кодексу України, інакше суд може відмовити в прийнятті заяви до розгляду в порядку окремого провадження.

В договорі обов’язково має бути вказано:

Зразок договору про утримання дитини

розлучення за спільним рішенням заява на розлучення через суд за спільним рішенням розлучення через суд за спільним рішенням

Спільна заява на розлучення – зразок та як подати

Заява про розірвання шлюбу за спільним рішенням подружжя подається у суд за зареєстрованим місцем проживання чоловіка або дружини.

Позовна заява про розірвання шлюбу за спільним рішенням подружжя має містити наступну інформацію:

Перелік документів, що додаються до заяви:

Зразок заяви про розлучення за спільною заявою подружжя

розлучення за спільним рішенням заява на розлучення через суд за спільним рішенням

Зразок заяви про розгляд справи без участі сторін

розлучення через суд за спільним рішенням

Зразок заяви про отримання рішення суду

розлучення за спільним рішенням

Максимально швидко та зручно отримати всі необхідні документи для розірвання шлюбу за спільним рішенням подружжя можна і через наш сервіс онлайн розлучень. Готові документи та детальну покрокову інструкцію ви отримаєте вже через 10-20 хвилин після заповнення анкети, вам залишиться лише подати або надіслати їх Укрпоштою до суду та дочекатися винесення рішення на вашу користь.