Перевірте можливість розлучення

У шлюбі є діти віком до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?
Послугу надає Адвокатське бюро
код 42845064. Свідоцтво №000208
Відомості за посиланням.

Перший крок
до нового життя

Послугу надає Адвокатське бюро
Отримайте документи онлайн
зі знижкою 50% за 799 грн 1600 грн
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді

Консультація юриста під час розлучення

Розірвання шлюбу - надзвичайно важкий і стресовий період у житті подружжя. Через некомпетентність чоловіка та дружини в юридичних питаннях та упущення багатьох важливих моментів під час підготовки до розлучення, вердикт суду може бути зовсім не таким, як очікується. Саме тому, так важлива консультація юриста при розлученні – адже фахівець допоможе ретельно підготуватися до процедури, щоб запобігти небажаним наслідкам.

Чому потрібна консультація юриста під час розлучення?

Сімейний адвокат повідомить про ваші права та детально розповість про етапи процесу розірвання шлюбу. Допомога юриста може знадобитися у таких випадках:

Також консультація юриста при розлученні суттєво економить час та сили на вивчення всіх деталей процедури розірвання шлюбу: спеціаліст допоможе у підготовці необхідної документації та надасть повний супровід упродовж процесу. Сімейний адвокат також може взяти на себе роль представника, щоб усіляко мінімізувати контакти з чоловіком.

Що передбачає безкоштовна консультація юриста під час розлучення?

Під час консультації спеціаліст з'ясовує всі деталі та обставини справи, у тому числі:

Також консультація юриста при розлученні передбачає аналіз документації, яка одночасно грає роль доказів, наприклад, свідоцтва про шлюб або його дубліката, шлюбного контракту тощо. Надалі юрист може зайнятися самостійним збором документів для розірвання шлюбу, поділу майна та вирішення питання про право спілкування з дитиною.

Що ще включає консультація юриста під час розлучення?

Фахівці також можуть надати кваліфіковану допомогу у разі шлюбу з іноземцем або, коли один із подружжя перебуває за межами України, з подальшим надсиланням рішення суду за кордон. Паралельно із розірванням шлюбу сімейний адвокат може займатися питанням поділу майна. Консультація юриста під час розлучення - запорука швидкого та успішного розірвання шлюбу без зайвих проблем та занепокоєнь.