aria.background

Перший крок
до нового життя

1200 899 грн за усі документи
Подайте до суду Укрпоштою
Згода партнера необов’язкова
Без вашої участі у суді
Судова система України працює 💙💛
Ви можете розлучитися під час воєнного стану

Заповніть анкету та отримайте документи з інструкцією на e-mail

Скільки у шлюбі дітей до 18 років?
У шлюбі є спільне майно?

Послугу надає Адвокатське бюро

Національна асоціація Адвокатів України

Перед початком можна зателефонувати або написати нам для безкоштовної консультації по розлученню

Як розлучитись українцям в Німеччині

Який процес розлучення в Німеччині?

В Німеччині процес розлучення регулюється сімейним правом і відбувається через судову систему. Ось загальний опис процедури розлучення в Німеччині:

 1. Подання позову:
  • Один з подружжя >подає позов на розлучення до місцевого суду сімейних справ.
 2. Юридичне представництво:
  • Більшість справ з розлученням в Німеччині вимагає участі адвоката. Кожна сторона має право мати свого адвоката, який представлятиме її інтереси.
 3. Обговорення умов розлучення:
  • Спільно з адвокатами сторони можуть обговорювати умови розлучення, включаючи питання опіки над дітьми, підтримки, поділу майна та інші.
 4. Судове засідання:
  • Якщо сторони не можуть досягти узгодження, справа переходить до суду. Суд визначає умови розлучення на основі поданих аргументів, свідчень та доказів.
 5. Рішення суду:
  • Суд виносить рішення, яке містить вирок з розлучення та вирішення інших питань, таких як підтримка, опіка над дітьми та поділ майна.
 6. Апеляція:
  • У разі незгоди з рішенням суду, сторони мають право подати апеляцію.

Важливо враховувати, що процедура може змінюватися в залежності від індивідуальних обставин кожної справи. Участь адвоката є обов'язковою, і важливо дотримуватися всіх вимог і норм, які передбачає німецьке сімейне законодавство. Якщо ваш шлюб укладено в Україні. Врахуйте, якщо ваш шлюб укладено в Україні, то найкращий варіант і розлучатись через суд в Україні .

Які документи необхідно зібрати для подачі на розлучення в Німеччині?

Для подачі на розлучення в Німеччині, вам зазвичай слід зібрати ряд документів, які підтверджують ваш статус, сімейний стан та інші важливі обставини. Вимоги можуть відрізнятися залежно від конкретної ситуації та обраного шляху розлучення. Однак основні документи можуть включати:

 1. Позовна заява:
  • Позовна заява на розлучення яку подає одна зі сторін до місцевого суду.
 2. Шлюбне свідоцтво:
  • Копія шлюбного свідоцтва, що підтверджує факт шлюбу.
 3. Документи, що підтверджують громадянство:
  • Паспорти або інші документи, які підтверджують громадянство сторін.
 4. Документи про народження дітей:
  • Копії свідоцтв про народження дітей, якщо є такі.
 5. Документи щодо майна:
  • Інформація про майно, яке підлягає поділу, або письмова угода стосовно поділу майна, якщо така угода укладена.
 6. Документи щодо фінансового стану:
  • Доходи, витрати та інші фінансові документи, які можуть бути важливими для розгляду аспектів аліментів та інших фінансових питань.
 7. Документи, щодо опіки над дітьми:
  • Якщо є діти, можливо, знадобляться документи, що стосуються умов опіки над дітьми.

Це загальний перелік, і він може змінюватися залежно від конкретних обставин. Рекомендується звертатися до адвоката чи юриста в Німеччині для отримання точної інформації та консультації щодо документів, необхідних у вашому конкретному випадку. Для подання на розлучення через суд в Україні , перелік значно простіший.

Як розлучитись українцям в Німеччині, якщо вони є громадянами України?

Якщо українці, які перебувають в Німеччині, бажають розлучитися, вони можуть визначитися з наступними етапами процесу розлучення:

 1. Позовна заява:
  • Одна зі сторін подає позовну заяву на розлучення до місцевого суду.
 2. Участь адвоката:
  • У Німеччині участь адвоката у справах про розлучення є обов'язковою. Таким чином, кожна сторона повинна найняти адвоката, який буде представляти її інтереси в суді.
 3. Обговорення умов розлучення:
  • Спільно з адвокатами сторони можуть обговорювати умови розлучення, такі як питання опіки над дітьми, поділ майна, аліменти та інші.
 4. Судове засідання:
  • Якщо сторони не досягли узгодження, справа переходить до суду. Суд визначає умови розлучення на основі поданих доказів і аргументів сторін.
 5. Рішення суду:
  • Суд виносить рішення, яке містить вирок з розлучення та інші рішення, такі як опіка над дітьми, розподіл майна, аліменти тощо.

Важливо пам'ятати, що процедури можуть відрізнятися в залежності від конкретних обставин, і участь адвоката є ключовою частиною процесу. Рекомендується звертатися до місцевого адвоката в Німеччині, який спеціалізується на сімейному праві, для отримання конкретної консультації та підтримки у вашому випадку. Також врахуйте, що розлучення через суд в Україні відбувається значно простіше і дешевше.

Як розлучитись в Німеччині українцю , якщо один з подружжя не дає згоди?

Якщо одна зі сторін бажає розлучитися, а інша сторона не надає згоди, процедура розлучення може бути більш складною. У Німеччині, як і в багатьох інших країнах, розлучення може відбутися без згоди обох сторін, але потрібно виконати певні умови.

 1. Позовна заява:
  • Одна із сторін подає позов на розлучення до суду. У цьому випадку, особливо важливо мати юридичне представництво (адвоката).
 2. Участь адвоката:
  • Обидві сторони мають право на участь адвоката в судовому процесі. Важливо мати адвоката, який може представляти ваші інтереси в суді.
 3. Судове засідання:
  • Судове засідання визначається судом. На цьому етапі адвокати обох сторін представляють свої аргументи перед судом.
 4. Рішення суду:
  • Суд вирішує питання розлучення на підставі представлених доказів та аргументів. Рішення суду може включати розлучення та вирішення інших питань, таких як опіка над дітьми, аліменти, поділ майна тощо.
 5. Можлива апеляція:
  • У разі незгоди з рішенням суду, сторони можуть подати апеляцію на вищий рівень судової інстанції.

Важливо зазначити, що вирішення справи може бути складним, і результат залежатиме від багатьох факторів. Рекомендується звертатися до досвідченого адвоката в Україні чи Німеччині, який спеціалізується на сімейному праві, для отримання конкретної правової консультації та підтримки у вашому випадку.

Чи можна розлучитись в Німеччині з вагітною дружиною ?

Так, можна розлучитись в Німеччині навіть у випадку, коли дружина вагітна. Процедура розлучення визначається сімейним правом Німеччини, і наявність вагітності не є перешкодою для подачі позову на розлучення.

Основні кроки процедури розлучення включають:

 1. Позовна заява :
  • Одна зі сторін подає позов на розлучення до місцевого суду.
 2. Участь адвоката:
  • В Німеччині участь адвоката у справах про розлучення є обов'язковою. Таким чином, кожна сторона повинна найняти адвоката, який буде представляти її інтереси в суді.
 3. Обговорення умов розлучення:
  • Спільно з адвокатами сторони можуть обговорювати умови розлучення, включаючи питання опіки над дітьми, фінансові питання та інші.
 4. Судове засідання:
  • Якщо сторони не можуть досягти узгодження, справа переходить до суду. Суд визначає умови розлучення на основі поданих доказів і аргументів сторін.
 5. Вирок суду:
  • Суд виносить рішення, яке містить умови розлучення та інші питання, такі як опіка над дітьми, фінансові умови тощо.

Це загальний опис процесу, і деталі можуть відрізнятися залежно від конкретних обставин. Важливо звернутися до адвоката чи юриста в Німеччині для отримання конкретної інформації та консультації, специфічної для вашої ситуації. В Україні заборонено розлучення, якщо дружина вагітна.

Поділитися:

Обговорення